Proszę czekać...
zamknij

Motoryzacja i transport

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 22.08.2016
Cenimy sobie urządzenia, które są proste i te, które możemy mieć pod ręką. Dzięki temu często możemy pozwolić sobie na ich użycie. Jest o tym przekonana także firma Alkotestery, która tworzy alkomaty dla indywidualnych klientów i profesjonalistów. Dostarcza alkomaty podręczne, których opanowanie wydaje się być bardzo proste. Są one wykonane z zastosowaniem najlepszych materiałów i nowoczesnej technologii. Pozwala ona na uzyskanie alkomatów, które umożliwiają uzyskanie bardzo dokładnych wyników. Są one bardzo ważne podczas mierzenia zawartości alkoholu.
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 11.06.2016
Firma Extreme to jedna z najlepszych szkół dla kierowców w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi przeprowadzanych zajęć oraz atrakcyjnymi cenami kursów na prawo jazdy. Wszelkie informacje znajdą Państwo na witrynie internetowej firmy. Auto szkołę cechuje przede wszystkim indywidualne podejście do kursantów, wysoki poziom wiedzy przekazywanej na zajęciach teoretycznych oraz praktycznych oraz wysoki wskaźnik zdawalności wśród osób uczęszczających na zajęcia do auto szkoły Extreme!
Strona Eurospedycja

Eurospedycja

Dodano: 19.09.2016
W naszej firmie Eurospedycja od 2008 roku prowadzimy kompleksowe usługi w ramach spedycji na terenie Europy. Naszym klientom oferujemy rozwiązania profesjonalne, w przystępnych cenach, z trackingiem. Nasz zakres usług to m.in.: tanie przesyłki kurierskie, przewóz palet i gabarytów, w tym mebli, RTV, rowerów, motocykli, skuterów, aut i innego mienia, a także organizacja przeprowadzek do i z UK, Irlandii oraz Niemiec. Zapraszamy do wejścia na naszą stronę i zapoznania się z naszą pełną ofertą i cenami!
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Firma Krotoski-Cichy posiada bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej i statut jednego z największych w Polsce sprzedawców samochodów. Oferujemy auta takich marek jak Audi, Volkswagen, Skoda, czy Opel. Współpracując z klientami biznesowymi i osobami prywatnymi, oddaje w Wasze ręce ofertę samochodów nowych, używanych, a nawet uszkodzonych. Posiadamy także autoryzowane serwisy i profesjonalnie zajmujemy się naprawami powypadkowymi. Nasi doskonale wykwalifikowani pracownicy z pewnością zapewnią Wam najwyższe standardy obsługi. Przekonajcie się sami.
Więcej o firmie: Dealer Audi i VW
Brak obrazka

Licki

Dodano: 09.03.2015
Firma Licki.pl realizuje profesjonalne usługi transportowe. Posiadamy uprawnienia do transportu międzynarodowego oraz licencję spedycyjną na kraj oraz międzynarodową. Realizujemy transport specjalistyczny. Oferujemy usługi serwisu biurowego. Zajmujemy się obsługą korespondencji. Zapewniamy realizację zakupów dla firm dostarczając art. spożywcze, środki czystości, art. piśmiennicze, papier, tonery czy sprzęty biurowe. Zapewniamy elastyczną ofertę, którą dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Strona Run

Run

Dodano: 29.09.2015
Wiele lat doświadczeń naszej firmy na rynku organizowania przeprowadzek pozwala nam zapewnić świadczenie szerokiego zakresu usług, które w naszej firmie kierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak też do firm. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, która między innymi pozwala nam na wykonanie przeprowadzek dużo gabarytowych mebli czy urządzeń. Jesteśmy w stanie zapewnić solidne wykonywanie poszczególnych usług przeprowadzek zarówno na terenie kraju jak też w ramach przeprowadzek międzynarodowych.
Strona Syguła

Syguła

Dodano: 02.05.2015
Zajmujemy się już od 30 lat realizowaniem sprzedaży, jako autoryzowani przedstawiciele samochodów marki Hyundai oraz Citroen. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom wysokiej jakości oraz kompleksowe usługi, które obejmują między innymi wykonanie przeglądów technicznych w naszej autoryzowanej stacji napraw. Oferujemy również szeroki asortyment części zamiennych i akcesoriów do samochodów marki Hyundai oraz Citroen. Gwarantujemy wykonanie serwisowania pojazdów po gwarancji.